ZEHRA ANA YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ Halkalı Merkez Mh. Zeynebiye Caddesi No:32 Küçükçekmece / İstanbul 0212 548 98 45 - 0539815 94 79
 

Zehra Ana'dan Anlamlı Ziyaret

16 Aralık 2016 Cuma

CAFERİDER öncülüğünde ZHGM,Zehra Ana Derneği,İfa Spor ve Zeynebiye Derneğininde aralarında bulunduğu kurumlarımız Küçükçekmece Emniyet Müdürlüğüne taziye ziyaretinde bulundular.

10 Aralık'ta Beşiktaş'ta yaşanan hain terör saldırısında 37'si polis 44 vatandaşımız şehit olmuştu. Saldırı, yediden yetmişe tüm kesimlerin tepkisini çekmiş; güvenlik güçlerimize ülkemizin dört bir yanından taziye ve destek ziyaretleri gerçekleşmişti. İşte bu destek ve taziye ziyaretleri devam ediyor.

 

 

CAFERİDER beraberindeki Zeynebiye Cami Derneği, Zehra Ana Yard. ve Day. Derneği, İFA SPOR, ATADER ve ZHGM yöneticilerinden oluşan bir heyetle Küçükçekmece İlçe Emniyet Müdürlüğüne taziye ziyaretinde bulundu.

 
Ziyarette, CAFERİDER başkanı Av.Sinan Kılıç, "Müdürlüğünüz şahsında Şehitler Tepesinde şehit düşen polis memurlarımıza Allah'tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyoruz. Kimden gelirse gelsin terörü lanetliyor, kınıyoruz. Efendileri dışarıda olan ancak içimizdeki hainlerin iş birliğiyle eylem yapan her türlü Terör örgütlerine karşı güvenlik birimlerimizin en küçük tavizi vermeden mücadele etmesi, devletimizin, ülkemizin varlığını sürdürmesi için şarttır. Vatanımızı, milletimizi kaybedersek yerine koyacağımız hiçbir şey yoktur. Devletimizin ve ülkemizin bekası, farklılıklarımızla birlikte ancak birlik içinde, tek vücut olarak yaşamamıza bağlıdır" dedi.
 
Küçükçekmece Emniyet Müdürü Ahmet Cengiz Koçak bu yapılan ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getirdi.
Birlik ve beraberlik mesajlarının verildiği ziyarette son olarak toplu fotoğraf çekildi.