ZEHRA ANA YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ Halkalı Merkez Mh. Zeynebiye Caddesi No:32 Küçükçekmece / İstanbul 0212 548 98 45 - 0539815 94 79
 

Dünya Müslüman Kadınlar Günü ve Nevruz Bayramı İstanbul'da Kutlanacak

12 Mart 2017 Pazar

Hz. Fatıma'nın doğum günü Dünya Müslüman Kadınlar Günü ve baharın müjdeleyicisi Nevruz'un aynı tarihlere denk gelmesi sebebiyle Zehra Ana Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, uluslararası nitelikte görkemli bir törene hazırlanıyor.

Türkiye'nin en büyük amfi-tiyatrosu olan Yahya Kemal Beyatlı Gösteri Merkezi'nde gerçekleşecek törene, bu yıl büyük bir katılımın olması bekleniyor. Zehra Ana Derneği bu büyük program için uzun süredir devam eden hazırlıklarını hızlandırmış durumda.

Geçtiğimiz yıllarda tam bir şenlik havasında geçen ve örnek olarak gösterilen Halkalı'daki Nevruz Bayramı ve uluslararası nitelikte düzenlenen yerli-yabancı bir çok misafirin katılımıyla gerçekleşen Dünya Müslüman Kadınlar Günü programları birleştirilerek coşkulu bir törenle kutlanacak. Sürpriz konuklar ve hediyeler programa renk katacak.

 
19 Mart Pazar günü 14.30'da başlayacak töreni İstanbul'daki Ehlibeyt dostları ve Cem Tv canlı yayını ile tüm dünya eş zamanlı izleyebilecek.