ZEHRA ANA YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ Halkalı Merkez Mh. Zeynebiye Caddesi No:32 Küçükçekmece / İstanbul 0212 548 98 45 - 0539815 94 79
 

Zehra Ana Öğretmenleri Yemekte Bir Araya Geldi

26 Kasım 2017 Pazar

24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısı ile Zehra Ana Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği “Öğretmenler Günü” yemeği organize etti.

Düzenlenen öğretmenler günü kutlama yemeğine ev sahipliği yapan Zehra Ana Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Meftune Atam başta olmak üzere dernek yöneticileri, Zehra Ana Eğitim Koordinatörü Ali Dermirtekin, Zehra Ana Azerbaycan Okulu Müdürü Serdar Koca ve öğretmenleri, Zehra Ana Okul Takviye Kursu Müdürü Cihat Gök ve öğretmenleri, Zehra Ana Oyun Evi müdiresi Aslıhan Açık ve öğretmenleri katıldı.

 

Yemekte kısa bir konuşma yapan Meftune Atam, tüm öğretmenlerin öğretmenler gününü kutladıktan sonra düzenlenen yemeğe katıldıkları için eğitimcilere teşekkür etti. “Böyle bir aileye sahip olduğumuz için onur duyuyoruz. Biz güzel ve büyük bir aileyiz, inşallah beraberliğimiz hedeflerimiz tamamlanıncaya kadar devam eder.” dedi.