ZEHRA ANA YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ Halkalı Merkez Mh. Zeynebiye Caddesi No:32 Küçükçekmece / İstanbul 0212 548 98 45 - 0539815 94 79
 

Bir Çocuk Da Sen Giydir Bağış Gecesi

28 Mayıs 2018 Pazartesi

Zehra Ana Derneği Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği 26 Mayıs Cumartesi ZHGM çadırında Bir Çocuk Da Sen Giydir Bağış Gecesi düzenledi.

Sunuculuğunu Zeynebiye Medya Sorumlusu Ali Demirtekin'in üstlendiği program Üstad Emir Hüseyin Tebrizi'nin Kur'an-ı Kerim tilavetiyle başladı.
 
Daha sonra Zehra Ana Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Meftune Atam sahneye davet edilerek hoşgeldiniz konuşmasıyla katılımcıları selamladı.
 
Atam'ın ardından kürsüye davet edilen Küçükçekmece Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Besim Müftüoğlu konuşmasında bu etkinliği tertip eden Zehra Ana Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'ne çalışmalarından dolayı teşekkür ederek bu güzel çalışmalarından doalayı maddi ve manevi desteklerini esirgemeyeceklerini belirtti.
 
Program 27. Dönem 3. Bölge Ak Parti Millet Vekili Adayı Şamil Ayrım konuşmasında yardım sever halkımıza seslendi. Ayrım bu çalışmalarıyla bizleri yardımda yarıştıran Zehra Ana Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği başkanı ve ekibini teşekkürlerini iletti.
 
Ayrımın konuşmasından sonra kürsüye Türkiye Caferileri Lideri Selahattin Özgündüz davet edildi konuşmasında Ehlibeyt'ten bir kıssa anlatarak bayramda çocukları sevindirmenin öneminden bahsetti. "Allah, hiç kimseyi çocuklarına mahçup etmesin." temennisinde bulunarak, konuşmasını "Bir çocuk da sen giydir, sevindir; Allah da seni sevindirsin." sözleriyle noktaladı.
 
Programın bağış kısmına geçildi. Her yıl artarak giydirdiğimiz çocuk sayısı bu yıl da geleneğini bozmadı.
 
Program çocuk giydirme kampanyasında en yüksek bağış yapan bağışçılara plaket takdimi ile devam etti. Zehra Ana Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'nin en büyük destekçisi olması ve yaptığı yüksek bağışlar nedeniyle ilk plaket Türkiye Caferileri Lideri Selahattin Özgündüz'e takdim edildi.
 
Sırasıyla geçtiğimiz yıl ile birlikte bu yılın en büyük bağışçıları 27. Dönem MHP İstanbul Milletvekili adayı Gökhan Türkeş Öngel ve kızı Av. Nihan Öngel,  Esteliv Estetik ve Güzellik Merkezi sahibi Mithat Hanbaba, Camiamızın değerli iş adamlarından Musa Bayat ve Ahmet Ali Alçiçek, İran İslam Cumhuriyeti Kültür Ateşesi Dr. Abdolreza Rashedi, Küçükçekmece Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Besim Müftüoğlu, 27. Dönem Ak Parti Millet Vekili Adayı Şamil Ayrım'a  plaketleri takdim edildi.
 
Çocuk giydirme kampanyası Ramazan Bayramı'na kadar devam edecektir. Siz de bir çocuk giydirmek isterseniz derneğimizle iletişime geçebilirsiniz.
 
1 Çocuk Giydirne Bedeli 50 TL