ZEHRA ANA YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ Halkalı Merkez Mh. Zeynebiye Caddesi No:32 Küçükçekmece / İstanbul 0212 548 98 45 - 0539815 94 79
 

Zehra Ana’dan Yemen’e Kurban Bayramı Yardımı

22 Ağustos 2018 Çarşamba

Zehra Ana Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin Kudüs Tv ile ortaklaşa sürdürdüğü Yemen’e Yardım Kampanyası kapsamında Kurban Bayramı yardımları yerine ulaştı.

Üç yılı aşkın bir süredir Yemen'de devam eden iç savaş ve siyasi belirsizlik nedeniyle zorlu günler geçiren mazlum Yemen halkı için Zehra Ana ve Kudüs Tv'nin geçtiğimiz Kurban Bayramı'nda başlattığı “Yemen'e Yardım Kampanyası” bu yıl da devam etti.

 

Yıl içinde gelen tüm yardımları yerine ulaştıran Zehra Ana, bu yıl Kurban Bayramı emanetlerini de sahiplerine ulaştırdı.

 

Bayramın ilk günü kesilen kurbanlar savaş mağduru yüzlerce ailenin yüzünü güldürdü. Kurban bağışlarının yanı sıra gelen nakdi yardımları da kabul eden derneğimiz Yemenli mazlum halk için gıda dağıtımı da gerçekleştirdi.

 

Yaşanan abluka nedeniyle açlık, temiz su ve sağlık gereçleri sıkıntısı çeken Yemen halkına yardımlarınızı ulaştırmak için derneğimizle iletişime geçebilirsiniz.

 

Zehra Ana İletişim

0553 ZEHRA 12

0553 934 72 12