ZEHRA ANA YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ Halkalı Merkez Mh. Zeynebiye Caddesi No:32 Küçükçekmece / İstanbul 0212 548 98 45 - 0539815 94 79
 

Bağlar Beyazıt Camii’nden Zehra Ana’ya Ziyaret

9 Ocak 2019 Çarşamba

Halkalı Merkez Mahallesi Bağlar Beyazıt Camii İmamı Ömer Kurt ve beraberindeki heyet Zehra ana’ya bir ziyaret gerçekleştirdi.

Toplumumuzun yakından tanıdığı Halkalı Merkez Mahallesi Bağlar Beyazıt Camii İmam Hatibi Ömer Kurt Hoca ve camii dernek başkan ve üyeleri Zehra Ana Derneği'ni ziyaret etti.

 

Zehra Ana Derneği yönetim kurulu başkanı Meftune Atam'ın öncülüğünde tüm yönetim kurulu üyeleri misafirleri karşılamada hazır bulundu. 

 

Yapılan görüşmede Bağlar Beyazıt Camii Cemaati'nin selamını getirdiğini ileten Kurt, Zehra Ana'nın faaliyetlerini yakından takip ettiklerini ve başarılarını takdir ettiklerini bildirdi.

 

Çalışmalarında “dil, din, ırk ve mezhep” ayrımı gözetmeksizin mazlumun yanında olmayı ilke edinmiş olan kurumumuz ve bölgedeki vahdet bilincinin artması için aktif çalışmalar yapan Ömer Kurt hoca, Bağlar Beyazıt Camii yönetimi ve cemaati adına Zehra Ana ve cemaatindeki hanımların ortak çalışmalarla başarılı çalışmalara imza atacağını ümit ettiğini vurguladı.

 

Karşılıklı iyi dileklerin dile getirildiği ve verimli geçen görüşme Ömer Kurt Hoca'nın yönetim kurulu başkanımız Meftune Atam'a hediye olarak getirdiği özel bir Kur'an-ı Kerim'i takdim etmesi ile son buldu.