ZEHRA ANA YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ Halkalı Merkez Mh. Zeynebiye Caddesi No:32 Küçükçekmece / İstanbul 0212 548 98 45 - 0539815 94 79
 

Kuveytli Ehlibeyt Dostlarından Zehra Ana’ya Ziyaret

14 Ocak 2019 Pazartesi

Çeşitli temaslarda bulunmak üzere Türkiye’deki Ehlibeyt dostlarının merkezi olan Zeynebiye’de bulunan Kuveytli Ehlibeyt dostları derneğimizi ziyaret etti.

Zeynebiye Camii Akademisyen Yönetiminin ve İmamı Ehed Talan'ın eşlik ettiği grubu, Zehra Ana Yönetim kurulu adına başkan yardımcısı Zehra Kaçan karşıladı.

 

Kurumumuz hakkında bilgi alan Ehlibeyt dostları Zehra Ana'nın faaliyetlerinden oldukça etkilendiklerini belirtti. Bu ziyaretin dostane ilişkiler kurma açısından oldukça faydalı olduğunu söyleyen misafirler, ülkelerine döndüklerinde oradaki Ehlibeyt Dostu hanımlara çalışmalarımızdan bahsederek bir sonraki ziyarete birlikte katılacakları haberini verdi.

 

Hz. Zehra (sa)'nın adıyla şereflenen Zehra Ana, çalışmaları ve öncü kadın hareketi olması nedeniyle dikkat çekerken dünyanın bir çok bölgesinde kadınları sosyal hayata dahil etme noktasında örnek teşkil ediyor.