ZEHRA ANA YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ Halkalı Merkez Mh. Zeynebiye Caddesi No:32 Küçükçekmece / İstanbul 0212 548 98 45 - 0539815 94 79
 

Hz. Fatıma’yı Anma ve Dünya Müslüman Kadınlar Günü 24 Şubat’ta!

13 Şubat 2019 Çarşamba

Zehra Ana Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ve Küçükçekmece Belediyesi’nin ortaklaşa düzenleyeceği DMKG programı 24 Şubat’ta gerçekleşecek.

Peygamber efendimizin ciğer paresi, Hz. Aliyyel Murteza'nın zevcesi, Hz. Hasan ve Huseyn'in annesi ve cennet kadınlarının hanımefendisi Hz. Fatıma (sa)'nın kainatı şereflendirmesi münasebetiyle Zehra Ana Derneği tarafından her yıl büyük bir coşku ile kutlanan Hz. Fatıma'yı anma ve Dünya Müslüman Kadınlar Günü Programı, geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da Küçükçekmece Belediyesi ortaklığı ile düzenlenecek.

 

Programları uluslararası arenada ses getiren ve sürekli yeniliklere imza atan Zehra Ana Derneği yetkilileri bu yıl da programa yoğun bir katılım olacağını belirtiyor.

 

Türkiye'nin en büyük amfi tiyatrosu Yahya Kemal Beyatlı Gösteri Merkezi'nde gerçekleşecek program için Zehra Ana Derneği hazırlıkları hızlandırmış bulunuyor. 

 

24 Şubat Pazar 14.30'da gerçekleşecek tören canlı yayınlarla da izleyici ile buluşacak.