ZEHRA ANA YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ Halkalı Merkez Mh. Zeynebiye Caddesi No:32 Küçükçekmece / İstanbul 0212 548 98 45 - 0539815 94 79
 

Zehra Ana Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Olağan Kongresi

21 Nisan 2019 Pazar

Zehra Ana Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Olağan Kongresini 20 Nisan Cumartesi günü Zehra Ana Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği toplantı salonunda gerçekleştirdi.

Zehra Ana Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği üyelerinin yoğun ilgi gösterdiği kongre Zehra Ana Yard. Day. Derneği Muhasebe Sorumlusu Nevruz Ali Ünlü'nün açılış konuşması ile başladı.

 

Ünlü'nün konuşmasının ardından kongre usulü gereği divan heyeti üyelerin oyuna sunularak seçildi.

 

Saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasının ardından; yönetim kurulu faaliyet raporu ile denetim kurulu raporlarının okunması ve müzakeresi, yönetim Kurulu ve denetim kurulunun ayrı ayrı ibrası, kesin bütçenin görüşülerek onaylanması, tahmini bütçenin görüşülerek onaylanması, tüzük değişikliği müzakeresi, yeni yönetim, denetim ve disiplin Kurulu asıl ve yedek üyelerinin seçimi, yeni yönetim kuruluna gayrimenkul alımı ve satımı yetkisinin verilmesinin görüşülerek onaylanmasının ardından kongre dilek ve temennilerle son buldu.