ZEHRA ANA YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ Halkalı Merkez Mh. Zeynebiye Caddesi No:32 Küçükçekmece / İstanbul 0212 548 98 45 - 0539815 94 79
 

Meftune Atam, Bunyan Vakfı’nda

8 Eylül 2019 Pazar

Çeşitli temaslar bulunmak üzere İran’a davet edilen Zehra Ana Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Meftune Atam, Bunyan Vakfı yetkilileri ile görüştü.

Zehra Ana Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ve Bunyan Vakfı geçtiğimiz aylarda aralarından bir protokol imzalayarak Yemenli mazlumlara yardım ulaştırma amacı ile ortak çalışmalar yürütmeye başlamıştı.

 

Zehra Ana Derneği, Yönetim Kurulu Başkanı Meftune Atam'ın İran ziyareti sırasında Bunyan Vakfı yetkililerinin daveti üzerine Yemen'deki son durum hakkında bilgi almak üzere vakfı ziyaret etti.

 

Zehra Ana Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'nin tüm yardımlarını sorunsuz bir şekilde Yemenli mazlumlara ulaştırdıklarını bildiren vakıf yetkilileri Meftune Atam'a yardımlarla ilgili tüm dökümanları teslim etti.

 

Geçtiğimiz günlerde Kurban Bayramı dolayısı ile Zehra Ana Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından Yemenli mazlumlara ulaştırılan bağışlar dolayısı ile mazlum Yemen halkının müteşekkir olduğunu bildiren yetkililer, Yemen halkının selamını iletti.

 

Atam, Türkiye halkının Yemen konusunda çok duyarlı olduğunu ve bu işbirliğinden duydukları memnuniyetle birlikte yardımların devam edeceği bilgisini verdi.