ZEHRA ANA YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ Halkalı Merkez Mh. Zeynebiye Caddesi No:32 Küçükçekmece / İstanbul 0212 548 98 45 - 0539815 94 79
 

Zehra Ana İlimler Akademisi

26 Eylül 2016 Pazartesi

Zehra Ana Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği olarak cehaletin en büyük yoksulluk olduğunun bilincindeyiz. Bu nedenle eğitim faaliyetlerine büyük önem vererek titizlikle çalışıyoruz.

2016-09-26 11:53:45.020

Okul Takviye Kursları

İlk ve Ortaöğretim seviyesinde verilen kurslarımızda alanında uzman öğretmenler görev alıyor. Amacımız öğrencilerimizin okul derslerine yardımcı olmak ve girecekleri sınavlarda başarılarının artmasına katkı sağlamak.

Yaz Okulu

Yaz tatili döneminde ilk öğretim öğrencilerine yönelik İngilizce, Matematik ve Kuran-ı Kerim derslerinden oluşan 2 aylık bir eğitim programı uygulanmaktadır.

Yabancı Dil Kursları

Zehra Ana İlimler Akademisi bünyesinde, halkımızdan gelen talepler doğrultusunda İngilizce, Arapça ve Farsça kurslarımız bulunmaktadır.

Kuran-ı Kerim ve Değerler Eğitimi

Talepler doğrultusunda yıl boyunca devam eden Kur'an-ı Kerim ve İslami Değerler (tefsir, ahlak, fıkıh) eğitimlerinin yanı sıra Razaman ayına özgü toplu hatim programlarımıza da halkımız oldukça rağbet gösteriyor.

Üniversite Öğrencilerine Yönelik Burslar

Her yıl yüzlerce öğrenciye Zehra Ana Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği bünyesinde burs veriliyor. Yapılan başvurular kurulan "Burs Komisyonu" tarafından titizlikle incelenerek burs alacak öğrenciler belirleniyor.

EĞİTİM Kategorisine Son Eklenen Haberler