ZEHRA ANA YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ Halkalı Merkez Mh. Zeynebiye Caddesi No:32 Küçükçekmece / İstanbul 0212 548 98 45 - 0539815 94 79
 

Zehra Ana ve Zeynebiye’den Bağdat Büyükelçiliği’ne Ziyaret

1 Ekim 2019 Salı

Erbain hazırlıkları kapsamında Irak’ta bulunan Zehra Ana ve Zeynebiye heyeti Türkiye Cumhuriyeti Bağdat Büyükelçiliği’ni ziyaret etti.

Her yıl milyonlarca insanın akın ettiği Erbain merasiminde İmam Hüseyin (as)'in ziyaretçilerine hizmet verecek Zehra Ana ve Zeynebiye ekibi Bağdat Büyükelçisi Fatih Yıldız'ı makamında ziyaret etti.
 
Yetkililerimizi oldukça sıcak karşılayan Büyükelçi Yıldız'a çalışmalarımız hakkında bilgi veren Atam ve beraberindeki heyet, Yıldız'ı Zehra Ana ve Zeynebiye çadırına davet etti.
 
Ülkemizi temsilen büyük bir özveri ile hizmet verecek ekibimizin çalışmalarından duyduğu memnuniyeti dile getiren Yıldız, çadırımızı ziyaret edeceğini bildirdi.
 
Türkiye Cumhuriyeti Bağdat Büyükelçisi Fatih Yıldız, göreve geldiği ilk günden bu yana ülkemizi başarıyla temsil ederek özellikle bölgedeki savaş mağduru halkın yaşadıkları sorunların çözüme ulaştırılması konusunda çalışmalarını sürdürüyor.
 
Yıldız, geçtiğimiz yıl Erbain yürüyüşünde Zehra Ana hizmet çadırını ziyaret etmişti.