ZEHRA ANA YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ Halkalı Merkez Mh. Zeynebiye Caddesi No:32 Küçükçekmece / İstanbul 0212 548 98 45 - 0539815 94 79
 

CGK Zehra Ana'yı Ziyaret Etti

26 Eylül 2016 Pazartesi

CGK Zehra Ana'yı Ziyaret Etti

Ülkemizdeki girişimci, etkin, nitelikli Caferi G.E.N.C'leri biraraya getirmeyi, bundan doğacak potansiyeli mektep adına kullanmayı amaçlayan Caferi Gençlik Kolları, camiamızın güzide kurumlarından Zehra Ana Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'ni ziyaret etti.

Zehra Ana Derneği Başkan Yardımcısı Fatma Taşdemir, yönetim kurulu üyeleri Meliha Şahintekin, Sevcan Tarhan ve Hatice Şahintekin'in katıldığı toplantıda CGK'dan da CGK Başkanı Süphan İlter, Başkan Yardımcısı Hüseyin Atam, Organizasyon Sorumlusu Ebuzer Göktaş, iletişim sorumlusu Musa Talayhan ile Halkalı temsilcilerinden Hasan Kuzu yer aldı.

Zehra Derneği merkezinde gerçekleşen ziyarette CGK Başkanı Süphan İlter, camiamızın kurumlarını tanıma ve ilişkileri geliştirme ziyaretlerine Zehra Ana Derneği'nden başladıklarını ifade ederek ziyaretin amacının, yıllardır adını başarılı çalışmalarıyla duyuran ve ilgiyle takip ettiğimiz Hz. Fatıma (sa)'nın ismiyle süslenmiş kurumumuzu ziyaret ederek yakından tanışmak ve CGK olarak elbirliğiyle mektebimize daha iyi hizmet edebilmek olduğunu belirtti.

Zehra Ana Derneği'nin kuruluş dönemini ve faaliyetlerini derneğin emektar kurucularından dinleyen İlter "Gerçekten takdire şayan bir oluşum. Böylesine gayretli ve fedakar hanımlar, tüm kurumlarımıza, başta bizlere örnek olmalı" dedi.

Görüşmede CGK ve Zehra Ana Derneği'nin başta üniversite bursları olmak üzere bölgesel yardım çalışmalarında ve genel organizasyonlarda elbirliği ile çalışılması esaslarında mutabık kalındı. Camiamız kurumları arasındaki ilişkilerin sağlıklı olmasının tüm kurumların, dolayısıyla toplumumuzun menfaatine olduğunun vurgulandığı görüşme, dua ve temennilerle son buldu.

CGK hakkında ayrıntılı bilgi almak için www.cafergenc.org