ZEHRA ANA YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ Halkalı Merkez Mh. Zeynebiye Caddesi No:32 Küçükçekmece / İstanbul 0212 548 98 45 - 0539815 94 79
 

Eğitime Destek Kermesi

26 Eylül 2016 Pazartesi

Eğitime Destek Kermesi

Zehra Ana Yardimlasma Dernegi'nin, camiamizdaki ögrencilerimizin egitimine katki saglamak amaciyla, düzenledigi yiyecek kermesi büyük ilgi gördü.

27 Nisan Cuma günü Zeynebiye Camii'nde kilinan cuma namazinin ardindan Zeynebiye Otoparki'nda gerçeklestirilen kermese basta Türkiye Caferileri Lideri Selahattin Özgündüz olmak üzere Zeynebiye Camii Imami S. Hamit Turan, Istanbul Milletvekilimiz Ali Özgündüz ve çok sayida vatandas istirak etti.

Zeynebiyeli hanimlarin evlerinde hazirlayip getirdigi ev yapimi yiyecekler tamamen satilirken, en çok ilgiyi yöresel yiyeceklerden kete gördü. Zehra Ana'nin egitime destek olan çalismalarina katkida bulunan Zeynebiyeliler, birbirinden lezzetli ürünlerin tadina bakma firsati buldular.

Hatirlatalim ki, Zehra Ana Dernegi üniversite ögrencilerine verecegi burs katkilarini CGK Burs Komisyonu isbirligi ile gerçeklestiriyor.