ZEHRA ANA YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ Halkalı Merkez Mh. Zeynebiye Caddesi No:32 Küçükçekmece / İstanbul 0212 548 98 45 - 0539815 94 79
 

Azerbaycanlı Öğrenciler Tiyatroda (Foto)

26 Eylül 2016 Pazartesi

Azerbaycanlı Öğrenciler Tiyatroda (Foto)

Zehra Ana Yardımlaşma Derneği'nin, camiamızdaki Azerbaycanlı öğrencilerin eğitimine ve sosyalleşmesine katkı sağlamak için düzenledikleri tiyatro etkinliğine katılım büyük oldu.

29 Aralık 2013 tarihinde, Sefaköy Kültür Kültür ve Sanat Merkezi'nde düzenlenen "Mikrofon Sende" isimli tiyatro oyununa giden Azerbaycanlı öğrenciler, Muhammed Yılmaztekin, Tutu Mehdiyeva, Zehra Ahundova ve Sevda Emir isimli öğretmenlerinin kendilerine eşlik etmesiyle birlikte, hoş vakit geçirdiler.

Öğrencilerin salona girmesiyle başlayan tiyatro oyunu, alkışlar ve müzikallerle devam etti.

Programda, duygularını dile getiren Azerbaycanlı öğretmenler, böyle anlamlı bir organizasyon düzenledikleri için, Zehra Ana Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'ne teşekkürlerini bildirdi.

Azerbaycanlı çocukların başta eğitim ve sağlık ihtiyaçları olmak üzere ve sosyal yaşam mahrumiyetleri karşısında  kayıtsız kalmayan Zehra Ana Derneği, düzenlediği organizasyonda, öğrencileri mutlu etmenin gururuyla, programı sonlandırdı.